Реклама

Людство забезпечать космічною електроенергією

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 24 February 2009

sonce_electroНещодавно утворена компанія Space Energy Inc. обіцяє забезпечити все населення нашої планети дешевою сонячною енергією вже через десятиліття. На таку сміливу заяву багато дослідників і вчених відреагували вкрай скептично. Так чи існує можливість добувати сонячну енергію в ближньому космосі та передавати її на Землю?

 

Майбутнє космічних польотів за плазмовими двигунами

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 24 February 2009

dvyhun_plasmaВчені з Масачусетського Технологічного Інституту розробляють портативні ракети, призначені для підтримки необхідної супутникам орбіти навколо Землі. Новий плазмовий двигун на основі азоту здатний також здешевити процес запуску супутників, тому що він працює на основі порівняно дешевого газу.

 

Нові PCMOS-чипи споживають у 30 разів менше енергії та працюють у 7 разів швидше

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Thursday, 19 February 2009

PCMOSЦілком імовірно, що вже в недалекому майбутньому, їдучи з дому на дві-три тижні, Ви вже не будете брати з собою зарядний пристрій для вашого мобільного телефону. Це стане можливим завдяки новій технології виготовлення мікрочипів, які будуть споживати в тридцять разів менше енергії та функціонувати в сім разів швидше, ніж найкращі зразки нині існуючих технологій.

 

Рекуперативні амортизатори допоможуть зекономити до 10% палива

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Wednesday, 18 February 2009

amortyzatorГрупа студентів із Масачусетського Технологічного Інституту розробила конструкцію амортизатора, що, використовуючи енергію, передану підвісці при русі автомобіля від нерівностей дорожнього покриття, виробляє електроенергію та більш ефективно згладжує удари на відміну від традиційних амортизаторів.

 

Літаючі тарілки незабаром стануть реальністю

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Saturday, 14 February 2009
nloПрофесор Субрата Рой (Subrata Roy) із Університету Флориди представив проект круглого літаючого апарату, що формою дуже нагадує відомі всім зображення НЛО. Цей проект називається WEAV (wingless electromagnetic air vehicle).
 

Телебачення в контактних лінзах

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 12 February 2009

linzaЦілком можливо, що вже в найближчому майбутньому можна буде дивитися телевізійні передачі через спеціальні контактні лінзи, при цьому звукова та емоційна частини телевізійної передачі будуть передаватися телеглядачам за допомогою «цифрових татуювань» що вживлюватимуться прямо під шкіру людини.

 

Повторний запуск Великого адронного колайдера перенесено до кінця вересня

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Tuesday, 10 February 2009

vakПовторний запуск Великого адронного колайдера (ВАК) відклали до кінця вересня 2009 року, повідомляє Agence France-Presse 9 лютого із посиланням на офіційну заяву Європейської організації по ядерним дослідженням (CERN). Перші зіткнення зустрічних пучків у прискорювачі пройдуть у жовтні 2009 року, а перші наукові результати планується отримати восени 2010 року.

 
Сторінка 42 з 46