Реклама

У Росії створять "літаючу тарілку"

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Friday, 23 January 2009

lokoscanerРосійські фахівці працюють над створенням незвичайного літального апарату під назвою Локомсканер, що своїми обрисами нагадує "літаючу тарілку".

 

Спеціальна плівка зменшить витрати палива

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 21 January 2009

plivkaАмериканська компанія FastSkinz випустила спеціальну плівку MPG-Plus для збільшення обтічності транспортних засобів і не тільки. За даними FastSkinz - дочірнього підприємства SkinzWraps, що спеціалізується на виробництві вінілової плівки для прикрашення автомобілів, економія палива від застосування чудо-плівки складе 18-20% для звичайних авто та 20-25% - для гібридів і електромобілів.

 

NASA шукає свої гумові качечки

( 2 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Tuesday, 20 January 2009

ducksМоряки, рибаки та пасажири круїзних лайнерів, будьте уважні! Якщо хто-небудь помітить жовту гумову качечку, що погойдується на океанських хвилях, в NASA хотіли б про це знати...

 

Шпигуни на службі у науки

( 2 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Saturday, 17 January 2009

spy_droneВлітку над планетою з'явиться новий спостерігач. Ні, мова йде не про новий супутник-шпигун, хоча розробку апарата проводить компанія, що спеціалізується на замовленнях від військових відомств США. Над землею злетить новий науковий апарат для спостереження на базі безпілотного літака-шпигуна.

 

Компактні ядерні реактори майбутнього Hyperion

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Thursday, 15 January 2009

hyperionГлобальне потепління. Залежність від імпортованого палива. Інфраструктура, вразлива для природних і антропогенних катастроф. Непридатна для пиття вода, бідність, хвороби, суспільні хвилювання... Ці та ще більш серйозні проблеми можна вирішити лише знайшовши найбільш ефективне й безпечне вирішення проблеми енергетичної кризи, що все посилюється.

 

IBM створили революційний мікроскоп

( 5 Голосів, Всередньому: 2.80 із 5 )
Tuesday, 13 January 2009

IBM_microscopeУ науково-дослідній лабораторії IBM у Каліфорнії створений мікроскоп, графічна роздільна здатність якого в 100 млн раз перевищує розрішення сучасних магнітно-резонансних томографів, що застосовуються у лікарнях. Як розповіли в підрозділі IBM Research, новий мікроскоп створений для проведення комплексних тривимірних досліджень на атомному рівні.

 

Найменший у світі паливний елемент на основі водню

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Sunday, 11 January 2009

palyv_elementНайменший у світі діючий паливний елемент створений американськими інженерами-хіміками, його діаметр становить усього 3мм. Майбутні версії мініатюрного модуля живлення на основі водню можуть замінити акумулятори в портативних гаджетах.

 
Сторінка 45 з 46