Реклама

Представлено принтер, що друкує мильними бульбашками

( 3 Голосів, Всередньому: 3.33 із 5 )
Sunday, 26 September 2010

epson_bubbleНа виставці електроніки в Берліні було представлено інноваційний принтер, що формує друковані літери з мильної маси, яка злітає в повітря.

 

Volkswagen обладнає автомобілі системою автоматичного паркування

( 4 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Saturday, 25 September 2010

vw_parkingІнженери автоконцерна Volkswagen розробили систему електронного "валет-паркінга". Машина самостійно шукає вільне місце на стоянці та виконує паркування. За першим покликом автомобіль повертається до власника.

 

В NASA створили комп'ютерні чипи, здатні працювати при 600 градусах Цельсія

( 1 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Monday, 20 September 2010

sic-chip Інженери американського космічного агентства NASA розробили принципово нові комп'ютерні чипи, здатні функціонувати при високому тиску та температурі. За словами представників відомства, новинки здатні функціонувати при температурі в 600 градусів по Цельсію.

 

Китайські потяги їздитимуть із майже надзвуковою швидкістю

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Tuesday, 14 September 2010

potyah-chinaКитайська Народна Республіка стала лідером у будівництві швидкісних залізниць - як по їхній довжині, так і по технічної оснащеності. Зараз у державі ведуться роботи над створенням потяга, що буде рухатися з майже надзвуковою швидкістю - 1000 км/год. Вартість проекту становить три мільйони доларів за кожний кілометр.

 

Електронна шкіра подарує роботам та протезам відчуття дотику

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 13 September 2010

e-skinЛюдська шкіра створена для дотику - навіть незначний тиск від мухи, що сіла на руку, змусить вас здригнутись. Проте поки що ця здатність не поширюється на протези, та й сучасним роботам ще далеко до настільки чутливих тактильних здібностей.

 

В Японії випустили гібридний автобус на сонячних панелях

( 1 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Friday, 10 September 2010

solarveКомпанія Sanyo Electric за підтримки японської транспортної компанії Ryobi обладнала автобус сонячними елементами, розташувавши їх на даху. Автобус назвали Solarve Bus. Як стверджує Sanyo Electric, це перший автобус, у якому використовуються сонячні панелі. Його створення присвятили 100-літтю утворення компанії Ryobi.

 

Найменша в світі лампа розжарювання складається всього з однієї нанотрубки

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Thursday, 07 May 2009

lampa_rozzharФізики з Університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі розробили найменшу в світі лампу розжарювання. Розробка настільки мала, що побачити її неозброєним оком майже неможливо, роздивитися лампу можна лише тоді, коли вона горить, та й то зір для цього повинен бути відмінним.

 
Сторінка 38 з 46