Реклама

Створення рухомих 3D-голограм, як у "Зоряних Війнах", стало можливим

( 7 Голосів, Всередньому: 4.29 із 5 )
Friday, 05 November 2010

3D-hologramaАмериканські вчені розробили спосіб отримувати тривимірні зображення об'єктів, що рухаються, у режимі реального часу (такі ж, як було показано у кінострічці Джорджа Лукаса "Зоряні війни"), причому для перегляду не потрібне спеціальне обладнання на зразок окулярів. Робота дослідників була винесена на обкладинку журналу Nature, а коротко вона описана в прес-релізі університету штату Арізона.

 

DARPA та NASA планують створення проекту справжнього зорельоту

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Tuesday, 02 November 2010

100year_starshipВчені та інженери з NASA і DARPA вирішили об'єднатися з метою вивчення можливості створення зорельота " 100-year Starship", що міг би виконувати міжзоряні подорожі. Проект "100-year Starship" спрямований на розробку бізнес-моделі та портфоліо технологій, необхідних для того, щоб зробити можливими міжзоряні подорожі.

 

Сонячна електростанція на Місяці постачатиме Землю енергією

( 5 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Thursday, 28 October 2010

misyac_bashtaПроект величезної місячної башти, що акумулює сонячну енергію, розроблений Бріною Андерсон (Bryna Anderson), нещодавно виграв конкурс 2010 Moon Capital International Design Challenge.

Аспірантка Колумбійського університету була натхненна ідеєю американського фізика Девіда Крісуела, що запропонував концепцію Місячної Сонячної Електростанції. Варто відзначити, що в змаганнях брали участь понад 100 концептів від дизайнерів з 26 країн.

 

У Нью-Мексико відкрився перший в світі приватний космопорт

( 1 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Sunday, 24 October 2010

virgin_kosmoportУ минулу п'ятницю новий американський космопорт, побудований у штаті Нью-Мексико, прийняв свій перший рейс - на його нову злітно-посадкову смугу сів космоліт компанії Virgin Galatic, що звідси ж, але тільки через півтора року, відправиться у свій перший космічний політ із групою комерційних туристів, що заплатили 200 000 доларів за політ на орбіту.

 

Новітній водневий двигун обезцінить нафту

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 09 October 2010

voden_naftaСхоже, у водневій енергетиці нещодавно був здійснений новий прорив. У Нью-Йорку групою винахідників був представлений мопед на водневому двигуні, який, за їхніми словами, здатний на одному заряді подолати 160 км. Виробники цього чуда техніки говорять, що в найближчому майбутньому вони планують створити подібний двигун і для автомобілів.

 

Надувна "літаюча тарілка" здатна перевозити цілі будинки

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Monday, 04 October 2010

skylifterАвстралійська авіабудівна компанія Skylifter запропонувала свіже рішення для перевезення вантажів повітрям.

 

Зручна та енергоефективна альтернатива мікрохвильовим печам

( 1 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Monday, 27 September 2010

electro_ravlykДизайнер Пітер Елвін виграв конкурс від Electrolux по розробці портативного обладнання для розігрівання та приготування їжі, яке допомагає заощаджувати електроенергію.

 
Сторінка 37 з 46