Реклама

ЄКА створило найменший космічний двигун

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Wednesday, 11 March 2009

esadvyhunЄвропейське Космічне Агентство стверджує, що в надрах його дослідницьких підрозділів був розроблений найменший і найбільш контрольований космічний двигун, що існує на сьогодні. Незабаром почнуться випробування новинки.

 

Роботи-екскаватори підготують місячну поверхню для бази NASA

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 06 March 2009

excavatorНевеликі автономні роботи, оснащені відповідним обладнанням, будуть виконувати роботи з розчищення та підготовки поверхні для будівництва посадкового майданчику та Місячної станції НАСА. Розробка цих роботів ведеться спільними зусиллями компанії Astrobotic Technology Inc. і Інституту Робототехніки Carnegie Mellon.

 

Британські вчені анонсували віртуальний кокон

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 05 March 2009

kokonБританські дослідники з Йоркського та Уорвікського університетів анонсували в Лондоні пристрій під назвою Virtual Cocoon ("Віртуальний кокон"), що дозволить створювати віртуальну реальність, яка впливає на всі органи відчуттів, а не тільки на зір і слух.

 

New Holland NH2 - трактор на водневих паливних елементах

( 5 Голосів, Всередньому: 3.80 із 5 )
Tuesday, 03 March 2009
traktorНа Паризькій Сільськогосподарській виставці, що проходила в лютому цього року, публіці був представлений трактор New Holland NH2, що використовує водень як паливо. Паливно-енергетична система та силова установка трактора були розроблені спільними зусиллями інженерів фірм New Holland і Iveco, які є частиною концерну FIAT.
 

Вмикання світла помахом руки

( 4 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Sunday, 01 March 2009

adapter_svitloБагато хто щодня зіштовхується із проблемою, як знайти ключі та відкрити вхідні двері в цілковитій темряві під'їзду. Адже далеко не всі з них добре освітлені. Проблемою обертаються пошуки вимикача в незнайомому приміщенні, спроба відкрити машину в темному гаражі, та й взагалі, неприємних ситуацій існує чимало.

 

Люмінесцентні лампи покращать ваше самопочуття

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Thursday, 26 February 2009

anion_lampa

Усім відомо, що звичайні лампи накалювання є досить неефективними, на відміну від компактних та економічних люмінесцентних ламп. Проте це ще далеко не всі переваги цих засобів освітлення.

 

Toyota має намір створити автомобіль із водоростей

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Wednesday, 25 February 2009

bioavtoЯпонські розробники не втомлюються дивувати світ своїм оригінальним підходом до інновацій і незвичайних розробок. Компанія Toyota має намір в майбутньому налагодити виробництво ще більш "зелених" автомобілів, ніж ті, що вже були показані раніше. На думку компанії, майбутні автомобілі повинні бути не тільки економічними й екологічними в плані викидів шкідливих речовин, але й легкими, а також дешевими.

 
Сторінка 41 з 46