Реклама

У Канаді розроблено новітній портативний термоакустичний електрогенератор

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 10 February 2011

термоакустичний електрогенераторEtalim, компанія з Ванкуверу, розробила унікальний прототип генератора, що може генерувати електроенергію з більшою ефективністю, але коштує набагато менше, ніж генератор із двигуном внутрішнього згоряння.

Не перевищуючи розмірами баскетбольний м'яч, генератор призначений для досягнення ефективності більше 40% при температурі 700 градусів (у порівнянні з 25% ефективністю стандартних генераторів), таким чином, акцентуючись на підвищенні продуктивності електроенергії. В основу деяких принципів винаходу ліг двигун Стірлінга, що містить у собі циклічне стиснення і розширення газів.

Винятковою особливістю цього передового генератора є використання термоакустики, у якій тепло використовується для контролю інтенсивності звукових хвиль всередині герметичної порожнини. Геніально сформульована засновником Etalim і головним вченим Томасом Штайнером, концепція по суті виключає зношування, пов'язане із двигунами Стірлінга, забезпечуючи тим самим підвищення ефективності.

Компанія націлена на виробництво цього інноваційного генератора, вартість 1 Вт електроенергії якого коштує менше $ 1. Довгостроковою метою компанії є зменшення вартості до 15 центів за ват.

 

 

За матеріалами: infuture.ru