Реклама

Японська будівельна компанія Obayashi Corp побудує космічний ліфт до 2050 року

( 11 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 22 February 2012

Obayashi Corp космічний ліфтМожливо це нагадує наукову фантастику, але японська будівельна компанія оголосила про плани побудувати робочий космічний ліфт до 2050 року.

Obayashi Corp космічний ліфт

За даними The Daily Yomiuri, будівельна компанія Obayashi Corp оголосила, що планує до 2050 року побудувати космічний ліфт, здатний транспортувати пасажирів на висоту 36000 км над Землею.

Компанія планує використати вуглецеві нанотрубки, які у 20 разів міцніші за сталь, для виробництва кабелів, необхідних для ліфта. Ці кабелі будуть натягнуті між Землею і противагою, що буде знаходитись на висоті 96000 кілометрів над нашою планетою, близько однієї чверті відстані між Землею і Місяцем.

Кінцева станція на висоті 36000 кілометрів над Землею, буде досягнута на машинах, які зможуть перевозити 30 чоловік, при швидкості 200 кілометрів за годину (весь шлях займе 7,5 днів). 

"На даний момент, ми не можемо оцінити вартість проекту. Тим не менш, ми намагатимемось невпинно покращувати існуючий проект, щоб він не залишився просто звичайною мрією" – офіційна заява Obayashi Corp.

Можна собі уявити якою буде вартість такого грандіозного проекту: колосальною та невиправдано великою. Чи дійсно заява Obayashi Corp може стати реальністю є предметом жвавих обговорень, проте вони є не єдиними у цій гонці. Отже, залишається лише сподіватись, що проект космічного ліфта стане реальністю ще за нашого життя.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua