Реклама

Curiosity виявив у скелі на Марсі дивний об'єкт, що нагадує метал

( 8 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 09 February 2013

металевий об'єкт на МарсіНа фотознімках, зроблених марсоходом Curiosity у кінці минулого місяця, виявлено дивний шматок металу, який поставив у безвихідь вчених. Предмет виглядає, як виступ з металу у скелі. На фото проглядається яскравий відблиск, який створює враження, що відображений предмет блищить. Фотографія зроблена правою камерою Curiosity. NASA наразі не коментує отримані від марсохода фотографії.

Однак фахівці-астрономи з європейських країн намагаються знайти пояснення знахідці. Так, італійський фахівець по редагуванню фото спільно з астрономами спробував відтворити стереоефект виявленого на Марсі предмета, щоб можна було подивитися на нього у спеціальних 3D-окулярах. У них, зображення виглядає ще більш загадковим. Предмет дуже відрізняється від структури скелі, з якої виступає.

металевий об'єкт на Марсі

Ззовні він виглядає як об'єкт, створений із речовини дуже стійкої до ерозії. При спостереженні за таємничим предметом, у фахівців склалося враження, що він «виріс» зі скелястої породи. Астрономи, ґрунтуючись на роздільній здатності камери, визначили приблизний розмір металевого виступу на марсіанській поверхні. Згідно з їх підрахунками, висота знахідки може становити до 2 футів, що відповідає 60 сантиметрам.

металевий об'єкт на Марсі

Виступ виглядає гладким і не покритий пилом марсіанського ґрунту. Варто відзначити, що це не єдина таємнича знахідка, зроблена на Червоній планеті марсоходом Curiosity. Однією з таких знахідок є «Квітка», навколо якої відразу після виявлення був піднятий великий галас. Насправді ж виявилося, що «Марсіанський квітка» є шматочком пластику, який відвалився від марсохода і був розчавлений ним. Можливо, фахівці у недалекому майбутньому дадуть розумне пояснення і металевому предмету, виявленому на Червоній планеті.

 

 

Джерело: InfoNova.org.ua

За матеріалами: igeek.ru