Реклама

Deep Space Industries збудує флотилію роботів для дослідження астероїдів

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Tuesday, 29 January 2013

Deep Space Industries робот-розвідувальникКомерційна компанія Deep Space Industries, яка планує зайнятися видобутком корисних копалин з астероїдів, оголосила про плани будівництва флотилії роботів-геологорозвідників.

 

Фізики визначили як насправді виглядатиме подорож на швидкості світла

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 21 January 2013

подорож на швидкості світлаУ сотнях науково-фантастичних фільмів режисери демонструють нам те, що відчувають і бачать люди, які знаходяться всередині космічного корабля, що рухається у космосі на швидкості світла чи близькосвітловій швидкості. У більшості випадків звичною на наш погляд буде картина, коли зірки починають рухатися швидше і швидше, розтягуючись, врешті-решт, у суцільні лінії. Але згідно з даними команди вчених-фізиків, все, що показують нам у фільмах є абсолютно невірним, а подорож на швидкості світла чи у гіперпросторі повинна виглядати зовсім інакше.

 

NASA розглядає можливість створення "силового щита" для космічних кораблів

( 10 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 20 January 2013

силовий щитNASA планує створити аналог фантастичного "силового щита" для захисту обшивки космічних кораблів - причому заснований на зрозумілих і реально існуючих технологіях.

 

У 2016 році на земній орбіті відкриється справжній космічний готель

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 16 January 2013

космічний готельРосійська компанія Orbital Technologies розробляє комерційну космічну станцію, яка стане орбітальним готелем на висоті 350 км над Землею. Цей неймовірний готель змусить своїх відвідувачів неабияк розщедритися. Ціна лише доставки на станцію буде становити 800 тисяч доларів, і ще 160 000 доларів доведеться віддати за п'ять днів перебування на космічній станції. Ця станція буде спроектована для забезпечення комфорту, на відміну від науково-орієнтованої Міжнародної космічної станції.

 

Астрономи виявили поруч із Сонцем зірку-ровесницю самого Всесвіту

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Sunday, 13 January 2013

зірка-ровесниця ВсесвітуHD 140283, що знаходиться на відстані 186 світлових років від Землі, може бути найдревнішою зіркою у відомому людству Всесвіті, вважають дослідники під керівництвом Говарда Бонда (Howard Bond) з Університету штату Пенсильванія (США).

 

Фахівці NASA виключають можливість зіткнення Апофіса з Землею у 2036 році

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 12 January 2013

астероїд АпофісЯк повідомляють фахівці з NASA, їх спостереження за астероїдом Апофіс показують, що побоюватися зіткнення з ним не варто. За словами вчених NASA, він не зачепить Землю у 2036 році.

 

Mars One невдовзі почне запис добровольців для польоту на Марс

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 09 January 2013

Mars One добровольціУ поточному півріччі Mars One (Нідерланди) запустить програму відбору кандидатів у перший екіпаж космонавтів, яким доведеться зайнятися будівництвом колонії на Червоній планеті.

 
Сторінка 5 з 30