Реклама

Кожна шоста зірка в обстеженому Всесвіті має землеподібну планету

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 08 January 2013

аналіз поширеності екзопланетСтатистичний аналіз даних телескопа "Кеплер" показав, що приблизно кожна шоста зірка в обстеженому Всесвіті має у своїй системі схожу на Землю екзопланету. Про це на конференції Американського астрономічного товариства розповів Франсуа Фрессін (Francois Fressin) із Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики, його публікація прийнята до друку у журналі The Astrophysical Journal.

 

Asterank 3D - тривимірна модель ресурсів космічних тіл Сонячної Системи

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 29 December 2012

Asterank 3DТільки уявіть собі - трильйони доларів у вигляді дорогоцінних металів, корисних копалин, палива, прісної води, що чекають лише того, щоб хто-небудь, хто володіє достатніми фінансовими можливостями і авантюристична жилкою, прийшов і взяв усе це багатство. Цим кимось може стати людина, яка ризикне відправитись у космос на відстань багатьох мільйонів кілометрів у космічну далину і зможе витягти все багатство з астероїдів та інших космічних тіл нашої Сонячної системи.

 

Зонд "Кассіні" виявив на Титані першу позаземну річку з рідких вуглеводнів

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 16 December 2012

річка на ТитаніСпівробітники проекту «Кассіні» помітили мініатюрну позаземну подобу річки Ніл - річкову долину на Титані, супутнику Сатурна, яка простягнулася більш ніж на 400 км від «витоків» до великого моря.

 

Зонди-близнюки NASA здійснили найточніше вимірювання гравітаційного поля Місяця

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Thursday, 13 December 2012

гравітаційна карта МісяцяПара космічних зондів NASA, що обертаються навколо Місяця, провела зйомку його гравітаційного поля з найвищою дотепер роздільною здатністю. Нова гравітаційна карта Місяця була створена у рамках космічної місії під назвою "Програма вивчення гравітаційного поля і внутрішньої будови Місяця і реконструкції його тепловий історії" або GRAIL (The Gravity Recovery and Interior Laboratory). Вона дозволяє вченим дізнатися про внутрішню будову Місяця і його фізико-хімічний склад у безпрецедентних деталях, а також забезпечить краще розуміння того, як формувалися і розвивалися Земля та інші тверді планети у Сонячній системі.

 

Гібридний космічний двигун SABRE успішно пройшов критичний етап випробувань

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 10 December 2012

двигун SKYLONПредставники компанії Reaction Engines Ltd. оголосили про успішне завершення одного з найбільш критичних етапів випробувань нових гібридних двигунів SABRE. SABRE - радикально новий тип гібридного реактивного/ракетного двигуна, здатного розганяти космічний корабель у відкритому космічному просторі або забезпечувати політ корабля в атмосфері на швидкості М5 (3300 вузлів, 6115 км/год). Двигун SABRE призначений для використання у майбутньому космічному кораблі SKYLON та у гіперзвуковому авіалайнері LAPCAT A2, який є дещо спрощеною реалізацією конструкції корабля SKYLON та призначений лише для польотів в атмосфері.

 

NASA опублікувало надчутливі знімки нічної Землі зроблені супутником Suomi NPP

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 09 December 2012

знімки нічної ЗемліАмериканське космічне агентство опублікувало перші дані супутника Suomi NPP, які дозволили розглянути вогні нічної Землі із рекордною чутливістю. Про це йдеться у прес-релізі, опублікованому на сайті NASA.

 

У кратерах Меркурія знайшли істотні запаси водяного льоду

( 4 Голосів, Всередньому: 4.25 із 5 )
Saturday, 01 December 2012

поклади води на МеркуріїНові спостереження, зроблені міжпланетної станцією NASA Messenger, стали переконливим доказом гіпотези про наявність водяного льоду та інших застиглих матеріалів у кратерах, що знаходяться у постійній тіні на полюсах Меркурія.

 
Сторінка 6 з 30