Реклама

На думку засновника SpaceX квиток до Марса повинен коштувати $500 000

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 28 November 2012

квиток до МарсаЕлон Маск, мільярдер і засновник приватної космічної компанії Space Exploration Technologies, хоче допомогти у створенні на Марсі великого поселення людей у майбутньому. Така колонія могла б налічувати до 80 000 чоловік, а сама подорож на Марс для людей майбутнього могло б коштувати близько 500 000 доларів.

 

NASA розташує стаціонарну космічну базу у точці Лагранжа L2 за Місяцем

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 26 November 2012

Стаціонарна космічна база EML-2Нещодавно представники NASA поділилися своїми планами щодо створення стаціонарної космічної бази, яка буде розташовуватися на відстані 60 тисяч кілометрів від зворотного боку Місяця, у так званій точці Лагранжа L2 (Earth-Moon L2, EML-2). Сума гравітаційних сил Землі і Місяця, що діють на космічний апарат або станцію, що знаходиться у точці EML-2, дозволять перебувати постійно у цій точці, не витрачаючи на це ні краплі дефіцитного палива. А постійне положення майбутнього космічного форпосту робить його вельми зручною відправною точкою для здійснення польотів на Марс, на астероїди і для здійснення місячних дослідних місій.

 

Тераформування хлорфторвуглеводнями - хороший індикатор розвинутого розумного життя

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 24 November 2012

тераформування марсаЯк би людство не прагнуло до зірок, якщо воно не розробить спосіб одержання величезної кількості енергії практично без зусиль, його найближчою значимою космічною перспективою стане тераформування Марса. Нагадаємо: щоб дістатись до нього, достатньо розігнатися до 1/10 000 світлової швидкості а потім загальмувати - а це, звісно, набагато легше, ніж подорожі зі світловими швидкостями. Адже паливо кораблю у космосі треба нести із собою. Тому ріст швидкості подорожі у 10 тис. разів викликає такий же приріст паливних запасів, що у свою чергу викликає... І так далі! Але ж ще треба буде гальмувати...

 

Астрономи констатували припинення утворення нових зірок у Всесвіті

( 8 Голосів, Всередньому: 4.38 із 5 )
Tuesday, 13 November 2012

зореутворення у ВсесвітіВсесвіт перестав створювати нові зірки. Цей факт констатувала міжнародна команда астрономів при обробці даних ширококутних інфрачервоних телескопів, а також телескопу Subaru, які встановлені на Гавайських островах і у Чилі.

 

NASA планує обладнувати спускальні капсули космічних кораблів вертолітними роторами

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 08 November 2012

спускальна капсула NASAПриватні космічні компанії, такі як SpaceX і Virgin Galactic починають поступово перехоплювати ініціативу у NASA в області польотів людини у космос. Але це не заважає NASA продовжувати пошуки нових технологій, які будуть використовуватися у майбутньому для відправлення людини у космос, подорожі у космічному просторі та повернення людей назад на Землю. Одним із таких досліджень, проведених фахівцями NASA, є розробка засобу повернення спускального апарата нового покоління, у ролі якого буде виступати капсула космічного корабля, обладнана вертолітним ротором.

 

Чи завдячує земне життя своїм існуванням астероїдному поясу Сонячної системи?

( 7 Голосів, Всередньому: 3.14 із 5 )
Friday, 02 November 2012

астероїдний поясРебека Мартін із Колорадського університету у Боулдері та Маріо Лівіо з Наукового інституту космічних телескопів у Балтіморі розробили досить екстравагантну теорію, що припускає, що для формування життя на Землі у Сонячній системі неодмінно повинен бути пояс астероїдів, причому саме там, де він знаходиться зараз. Інакше нас із вами не було б! Звідси наступний висновок: пошуки позаземного життя повинні бути зосереджені на тих системах, у яких неподалік від «снігової лінії» є свій пояс астероїдів.

 

Виявлено першу екзопланету в унікальній системі з чотирьох зірок

( 8 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Tuesday, 30 October 2012

екзопланета PH1Це перша планета такого роду, відома науці. Віддалений світ обертається навколо пари зірок, у яких є ще одна зоряна пара, що обертається навколо них.

 
Сторінка 7 з 30