Реклама

Комп'ютер космічного телескопа "Кеплер" вийшов з ладу

( 10 Голосів, Всередньому: 3.90 із 5 )
Friday, 17 May 2013

телескоп КеплерСистема астрономічного супутника NASA "Кеплер", призначеного для пошуку екзопланет, на рахунку якого безліч гучних відкриттів, дала збій. Це може змусити фахівців згорнути наукову програму, вартість якої становить 650 мільйонів доларів, повідомляє космічне агентство.

 

Супутник із гарпуном "полюватиме" на орбітальне космічне сміття

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 28 April 2013

супутник із гарпуномКоманда інженерів з відділу супутників відомої європейської аерокосмічної компанії Astrium збирається створити відносно простий спосіб, за допомогою якого вдастся позбутися деяких великих фрагментів космічного сміття, яке є істотною загрозою супутникам і космічним апаратам, що функціонують у ближньому космосі. Згідно з їхньою ідеєю, невеликий супутник-мисливець буде нести пневматичну пускову установку, що стріляє гарпуном у великі частини космічного сміття. Загарпунивши свою ціль, супутник за допомогою своїх двигунів направляє її у бік Землі і відчіпляє прив'язь, готуючись до "полювання" на наступну ціль.

 

Космічний корабель на ядерному синтезі зможе долітати до Марсу за 30 днів

( 9 Голосів, Всередньому: 4.89 із 5 )
Wednesday, 10 April 2013

космічний корабельДослідники і вчені з Вашингтонського університету займаються розробкою технологій і рішень, які можуть лягти в основу конструкції космічного корабля, який приводиться в рух енергією, що одержується від реакції ядерного синтезу. Використання ядерного синтезу у якості джерела енергії дозволить подолати безліч труднощів і проблем, які роблять на даний час неможливими тривалі польоти людей у відкритий космос, серед яких можна виділити тривалий час перебування у дорозі, непомірні витрати на здійснення таких польотів і чималий ризик для здоров'я людей.

 

Дані з космічного телескопа "Планк" підривають основи сучасної космології

( 14 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 21 March 2013

ВсесвітГеорге Ефстафіо (George Efstathiou) з Кембриджського університету (Велика Британія) від імені групи науковців, що працюють з космічним телескопом «Планк», оголосив підсумки спільного «картографування Всесвіту», яке було головним завданням телескопу.

 

Чумацький шлях нещодавно пережив зіткнення з ядром іншої галактики

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Monday, 18 March 2013

зіткнення чорних дірЩе недавно центр Чумацького Шляху був місцем гігантської катастрофи. З'являється все більше свідчень того, що кілька мільйонів років тому центр нашої галактики пережив справжній «мегафеєрверк», завдяки якому у галактичному центрі досі йде процес зореутворення. Вчені з Технологічного інституту Джорджії, мабуть, знайшли причину цього «феєрверку» - це було зіткнення чорної діри-ядра невеликої галактики з гігантською чорною дірою у центрі Чумацького Шляху.

 

З'ясовано загадкову причину виходу з ладу супутників на орбіті

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 04 March 2013

супутник на орбітіДоцент Сігрід Клоуз зі Стенфордського університету розкрила таємницю, яка ускладнює освоєння космосу. Виявляється, у несподіваних відмовах обладнання космічних апаратів винен "екзотичний" електромагнітний удар.

 

Inspiration Mars - політ до Марсу і назад за мільярд доларів

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 02 March 2013

Inspiration MarsПерший в історії людства космічний турист, інженер і затятий шанувальник космічних досліджень, американський мультимільйонер Денніс Тіто (Dennis Tito) ініціював амбітний проект польоту людини на Марс.

 
Сторінка 3 з 30