Реклама

Вдосконалений іонний двигун збільшить дальність космічних польотів

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 25 February 2013

вдосконалений іонний двигунОднією з основних проблем, які обмежують використання іонних двигунів межами ближнього космічного простору і Сонячної системи, є ерозія матеріалу стінок робочої камери і вихідного каналу цих двигунів. Але команда вчених із Каліфорнійського технологічного інституту знайшла спосіб захистити матеріал стінок двигуна від бомбардування розігнаними іонами за допомогою спеціально сформованого захисного магнітного поля.

 

NASA показало кольорову карту поверхні Меркурія

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 24 February 2013

кольорове зображення МеркуріяАмериканське космічне агентство NASA представило нову кольорову карту Меркурія, зроблену за допомогою свого космічного зонда "Мессенджер", запущеного 3 серпня 2004 зі станції ВПС США "Мис Канаверал" за допомогою ракети-носія Дельта 7925H-9.5. Цей апарат вийшов на орбіту Меркурія, яка є найближчою до Сонця планетою, 18 березня 2011 року. "Мессенджер" призначений для дослідження Меркурія протягом 2 років.

 

Назви для нововідкритих супутників Плутона визначить інтернет-голосування

( 4 Голосів, Всередньому: 3.50 із 5 )
Wednesday, 13 February 2013

супутники ПлутонаПершовідкривачі четвертого і п'ятого супутників Плутона оголосили інтернет-голосування за варіанти їх майбутніх назв. Голосування не вимагає реєстрації і має завершитися 25 лютого.

 

Curiosity виявив у скелі на Марсі дивний об'єкт, що нагадує метал

( 8 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 09 February 2013

металевий об'єкт на МарсіНа фотознімках, зроблених марсоходом Curiosity у кінці минулого місяця, виявлено дивний шматок металу, який поставив у безвихідь вчених. Предмет виглядає, як виступ з металу у скелі. На фото проглядається яскравий відблиск, який створює враження, що відображений предмет блищить. Фотографія зроблена правою камерою Curiosity. NASA наразі не коментує отримані від марсохода фотографії.

 

Перша база на Місяці може бути збудована тривимірним принтером

( 7 Голосів, Всередньому: 4.86 із 5 )
Sunday, 03 February 2013

перша космічна база на МісяціСкоріш за все перша база на Місяці стане першою спорудою в історії людства, побудованою на поверхні іншого космічного тіла. Саме тому вона повинна мати належний вигляд, подібно до нового кампусу компанії Apple чи космодрому Spaceport America компанії Virgin Galactic. Архітектурна фірма Foster + Partners, якій належать вищезазначені проекти, вже займається розробкою для Європейського космічного агентства (ЄКА) проекту населеної місячної космічної бази, будівництво якої може бути виконане за допомогою технології тривимірної друку.

 

NASA розробляє шестиногий транспортер для майбутньої бази на Місяці

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 02 February 2013

NASA ATHLETEБудь-яке будівництво бази на Місяці (і не тільки) потребуватиме ефективних засобів переміщення вантажів в умовах сипких поверхонь і низької гравітації. Саме для таких умов інженери з Лабораторії реактивного руху NASA (США) створюють транспортер ATHLETE (All-Terrain Hex-Limbed Extra-Terrestrial Explorer, «всюдихідних шестиногий позаземний дослідник»).

 

Зміна температури Всесвіту підтверджує теорію "Великого вибуху"

( 4 Голосів, Всередньому: 4.25 із 5 )
Thursday, 31 January 2013

температура ВсесвітуВченим-астрономам вдалося здійснити найточніші вимірювання зміни температури Всесвіту у процесі його "охолодження" з моменту Великого Вибуху, який стався ймовірно 13,77 мільярдів років тому. Такі вимірювання стали перевіркою істинності неоднозначної і суперечливої "теорії Великого Вибуху" у якої є як маса послідовників, так і супротивників. За допомогою хитрих прийомів вчені вивчили молекули речовини газових хмар в одній із галактик, віддалених на відстань 7,2 мільярда світлових років від Землі, аналізуючи світло і радіохвилі, які летіли до Землі протягом половини "віку" Всесвіту.

 
Сторінка 4 з 30