Реклама

Добування антиматерії з вакууму може зробити міжзоряні перельоти реальністю

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Wednesday, 18 July 2012

добування антиматерії з вакууму для міжзоряних перельотівНещодавно у рамках проекту Icarus Interstellar, що ставить своєю метою створення у 2012 році реалізованого концепту міжзоряного корабля, з'явилося кілька публікацій, що стосуються можливості розробки апарата, який розвиває субсвітлову швидкість на основі реактивного імпульсу, що одержується при анігіляції антиматерії.

 

Усю воду на Землю занесли протокомети з поясу астероїдів між Марсом та Юпітером

( 3 Голосів, Всередньому: 3.33 із 5 )
Saturday, 14 July 2012

усю воду на Землю занесли протокометиПісля вивчення ізотопного складу метеоритної речовини та кометного льоду вчені прийшли до виводу, що запаси води на нашій планеті утворилися завдяки метеоритам, які були сформовані між орбітами Юпітера та Марса.

 

Європейський телескоп "Евклід" займеться пошуком темної матерії та темної енергії

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 09 July 2012

телескоп ЕвклідЄвропа сигналізувала про старт космічної місії по дослідженню «темного Всесвіту». Телескоп Евкліда буде вивчати глибокий космос із метою пошуку підказок для розгадки таємниці природи темної матерії та темної енергії.

 

Сонячні торнадо допоможуть вирішити проблему термоядерних реакторів

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Sunday, 08 July 2012

сонячні торнадоМіжнародна група вчених вважає, що гігантські магнітні структури, які обертаються на Сонці можуть бути причиною різниці температур на поверхні та у ядрі зірки. Подібні структури можуть знайти застосування і на Землі - у термоядерних реакторах (токамаках).

 

Невидима темна матерія Всесвіту ховається по краях галактик

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 03 July 2012

темна матеріяПрофесор астрофізики з Університету Техаса в Остіні Карл Гебхардт у ході експерименту з вивчення темної енергії (HETDEX) розкрив деякі подробиці про загадкову субстанцію, що складає значну частину Всесвіту.

 

Космічний апарат Вояджер-1 остаточно покинув Сонячну систему

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 15 June 2012

Вояджер-1 покинув Сонячну системуМіжпланетний апарат NASA Вояджер-1 остаточно перетнув межу Сонячної системи, заявивши про себе у черговий раз як про рукотворний апарат, що далі всіх відлетів від Землі. Як розповіли у Лабораторії реактивного руху NASA у Каліфорнії, судячи з останніх даних із Вояджера-1, цей апарат опинився у зоні, де космічні частинки мають походження, відмінне від частинок Сонячної системи.

 

NASA розробляє систему для спуску на планети з розрідженою атмосферою

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 12 June 2012

система приземлення NASAУ NASA розпочато проект зі створення нової технології посадки на інші планети, зокрема на Марс. Проект під назвою Low-Density Supersonic Decelerator розроблено для забезпечення безпечного спуску з орбіти важких об'єктів, на зразок великих роботів, пілотованих космічних кораблів, житлових модулів, промислових блоків. У рамках проекту пройдуть масштабні випробування надувних аеродинамічних щитів, перспективних парашутів і ракетних посадкових двигунів.

 
Сторінка 11 з 30