Реклама

Рідка вода на Марсі у минулому могла існувати завдяки потужному астероїдному удару

( 7 Голосів, Всередньому: 4.57 із 5 )
Thursday, 07 June 2012

Марс, вода, астероїдний ударЗгідно з дослідженням планетологів із компанії Space Systems/Loral, опублікованому у виданні Astrobiology Magazine, потужний астероїдний удар у далекому минулому розігрів Марс і зробив його придатним для життя. На думку вчених, це може пояснити, як саме цей холодний сухий світ колись містив рідку воду.

 

NASA готується до запуску NuSTAR - "мисливця за чорними дірами"

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Monday, 04 June 2012

обсерваторія nustarУ цьому місяці NASA планує запустити у космос "мисливця за чорними дірами" - гамма-обсерваторію, що буде націлена на пошук об'єктів і подій з екстремальною густиною, температурою чи енергіями випромінювання - тобто, у першу чергу, чорних дір та наднових. Оголошено, що ця обсерваторія, названа NuSTAR (Nuclear Spectroscopic Telescope Array), стартує 13 червня із атолу Кваджалейн на Маршалових островах.

 

Астрономи, ймовірно, вирішили давню проблему "нестачі маси" нашої галактики

( 6 Голосів, Всередньому: 3.83 із 5 )
Wednesday, 30 May 2012

нестача маси галактикиГрупа астрономів зі США та Мексики відшукала величезні запаси гарячого іонізованого газу, що знаходиться поблизу нашої галактики.

 

NASA виділило 150 млн доларів на реанімацію орбітального телескопа GALEX

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Friday, 18 May 2012

орбітальний космічний телескоп GALEXОрбітальний космічний телескоп GALEX (Galaxy Evolution Explorer - Дослідник Еволюції Галактик), що працює в ультрафіолетовому діапазоні, був запущений 28 квітня 2003 року за допомогою ракети-носія Pegasus XL і виведений на майже кругову орбіту висотою 697 кілометрів із нахилом близько 29°.

 

Багаторазова композитна капсула здешевить доставку астронавтів на борт МКС

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Wednesday, 16 May 2012

багаторазова космічна капсула LibertyКомпанія ATK оголосила про розробку капсули космічного корабля для ракети-носія Liberty (LV), виконаної з композитних матеріалів. Вона стане дешевим засобом доставки астронавтів на борт МКС.

 

Троянські астероїди Юпітера привідкрили історію ранньої Сонячної системи

( 7 Голосів, Всередньому: 4.71 із 5 )
Wednesday, 09 May 2012

троянські астероїди ЮпітераУ Землі всього один троянський астероїд, а у Юпітера - 4,5 тис. Нове комп'ютерне моделювання, проведене австралійським дослідником Джонті Хорнером із Університету Нового Південного Уельсу не лише пролило світло на історію троянців Юпітера, але і підтвердило теорію про далеку міграцію цієї гігантської планети всередині Сонячної системи.

 

Європейський космічний апарат JUICE відправиться до Юпітера у 2020 році

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Thursday, 03 May 2012

космічний апарат JUICEУ Європейському космічному агентстві повідомили про затвердження нової європейської наукової місії до крижаних супутників Юпітера. Апарат Jupiter Icy Moons Explorer (JUICE) був обраний для реалізації серед двох інших кандидатів: NGO (New Gravitational wave Observatory) і ATHENA (Advanced Telescope for High-Energy Astrophysics). Таким чином, апарат Juice став першою великою місією, затвердженою у рамках програми ESA Cosmic Vision 2015-2025.

 
Сторінка 12 з 30