Реклама

Виявлено нові докази існування стародавнього океану на Марсі

( 9 Голосів, Всередньому: 4.44 із 5 )
Tuesday, 31 January 2012

Марс Північний океан - Oceanus BorealisПродовжує зростати кількість свідчень на користь того, що Марс у далекому минулому (близько 3 млрд років тому) був наповнений водою - ґрунтовими водами, озерами, річками, гарячими джерелами - і, за даними деяких моделей, навіть міг похвалитися власним океаном у північній півкулі.

 

Європа та Росія планують разом відправити до Ганімеда міжпланетну станцію

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 24 January 2012

Ганімед космічна станціяРоскосмос разом із Європейським космічним агентством (ESA) планує відправити міжпланетну станцію до Ганімеда. Про це 24 січня заявив голова НВО імені Лавочкіна Віктор Хартов, виступаючи на "Корольовських читаннях".

 

Астрономи за допомогою гравітаційної лінзи виявили галактику з темної матерії

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Thursday, 19 January 2012

галактика із темної матеріїАстрономи виявили карликову галактику з темної матерії. Для пошуку невидимої галактики вчені скористалися так званою лінзою Ейнштейна - методом, що дозволяє знаходити об'єкти за їхнім гравітаційним впливом на оточення.

 

Кліматичні процеси в атмосферах Титану та Землі виявились дуже схожими

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 16 January 2012

ТитанКомп’ютерне моделювання та дані космічних апаратів дозволяють припустити, що супутник Сатурна Титан набагато більше схожий на Землю, ніж це вважалось раніше.

 

На МКС вперше полетить приватний космічний корабель Dragon компанії SpaceX

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 14 January 2012

SpaceX DragonАстронавти, що знаходяться зараз на борті Міжнародної космічної станції (МКС), готуються до дуже значної події, що станеться у лютому місяці. Саме у цьому місяці відбудеться перший політ приватного космічного корабля Dragon компанії SpaceX, який доставить на станцію вантаж їжі, одягу та інших речей для екіпажу, чисельністю шість чоловік.

 

Складено найдетальнішу карту розподілу темної матерії у Всесвіті

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Tuesday, 10 January 2012

карта темної матеріїНа зборах Американського астрономічного товариства в Остіні (Техас, США) була представлена карта розподілу темної матерії, що багаторазово перевершує за розмірами усі відомі аналоги.

 

NASA розробляє "гарпун" для збору зразків порід космічних тіл

( 3 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Tuesday, 03 January 2012

гарпун для кометДослідники NASA розробляють пристрій, що нагадує гарпун і створений для «відловлювання» невеликих космічних тіл. Пристрій приводиться у дію вибуховою речовиною, протинає комету і повертається на космічний апарат. Вчені NASA, які зараз тестують пристрій, вважають цей метод найпростішим способом добування крижаних космічних тіл для вивчення у лабораторіях.

 
Сторінка 15 з 30