Реклама

Європейський космічний зонд виявив у Венери озоновий шар

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 12 October 2011

озоновий шар ВенериКосмічний апарат Венера-експрес Європейського космічного агентства (ЄКА) виявив озоновий шар високо у атмосфері Венери. Порівняння його властивостей з властивостями еквівалентних шарів на Землі та Марсі допоможе астрономам вдосконалити методи пошуку життя на інших планетах.

 

Міжпланетний зонд "Месенджер" виявив у Меркурія льодову шапку

( 9 Голосів, Всередньому: 4.78 із 5 )
Friday, 07 October 2011

лід на МеркуріїАстрономи підтвердили наявність на Меркурії водяного льоду. Про це вчені доповіли на міжнародній конференції планетологів EPSC-DPS у французькому Нанті.

 

Мільйони галактик підтвердили загальну теорію відносності

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 01 October 2011

червоне зміщенняВражаюча по трудоємності перевірка теорії відносності показала вірність розрахунків знаменитого фізика. Світло, яке прийшло від далеких галактичних кластерів, проявило особливості, що узгоджуються з теорією.

 

Китай вивів на орбіту тестовий модуль "Тяньгун-1" нової космічної станції

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Thursday, 29 September 2011

китайська космічна лабораторіяКитай запустив на орбіту космічну лабораторію "Тяньгун-1", що повинна стати першим тестовим модулем, необхідним для будівництва майбутньої китайської повноцінної космічної станції. Про це повідомляє Agence France-Presse.

 

За допомогою HARPS відкрито 50 нових екзопланет

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 13 September 2011

екзопланетиДослідники з Європейської південної обсерваторії (ESO) розповіли про солідне поповнення у сімействі екзопланет. Серед новачків — відразу 16 надземель, одна з яких потрапляє на край зони населеності.

 

Китайські астрофізики знайшли підтвердження анізотропії Всесвіту

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 10 September 2011

анізотропія ВсесвітуКитайські астрофізики одержали нові докази анізотропії Всесвіту. Стаття вчених поки не прийнята до публікації у жодному рецензованому журналі, однак її препринт доступний на сайті arXiv.org.

 

Перший у світі комерційний космопорт "Америка" запрацює у 2013 році

( 7 Голосів, Всередньому: 4.71 із 5 )
Friday, 09 September 2011

космопорт Перша фаза створення комерційного космодрому, з якого фірма Virgin Galactic має намір проводити космічні туристичні польоти, завершена на 90 відсотків. Космопорт "Америка", розташований на півночі від міста Лас-Крусес, штат Н’ю-Мексико, є одним із найамбіційніших бізнес-проектів Річарда Бренсона. Вже зараз космодром може похвалитися трьохкілометровою злітно-посадковою смугою, футуристичною будівлею терміналу та куполоподібним центром керування космічними польотами.

 
Сторінка 18 з 30