Реклама

Китайці планують добувати корисні копалини із астероїдів

( 3 Голосів, Всередньому: 4.67 із 5 )
Friday, 02 September 2011

добування з астероїдуУ наш час зусилля астрономів і вчених з інших областей науки спрямовані на виявлення потенційно небезпечних для Землі астероїдів і розробку методів їхнього відхилення з небезпечної траєкторії. Але китайські вчені замість цього намагаються з'ясувати та розрахувати, яким саме чином можна захопити астероїди з космічного простору та розмістити їх на навколоземній орбіті. Після чого "розібрати" їх прямо у космосі з метою добування мінералів та інших корисних копалин.

 

На Марсі у минулому існував крижаний океан

( 5 Голосів, Всередньому: 4.60 із 5 )
Monday, 29 August 2011

Марс океанОкеани, що існували на Марсі у минулому, з високою ймовірністю були дуже холодними, а їхні береги покривали могутні льодовики. Такий висновок група вчених представила у своїй статті в журналі Nature Geoscience. 

 

Марсіанський ґрунт виявився родючішим ніж вважалось раніше

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Wednesday, 24 August 2011

марсіанський ґрунтНові експерименти, які провів посадковий модуль «Фенікс», показали, що деякі дані щодо Марсу необхідно буде переглянути: ґрунт на Марсі виявився дещо схожим за своїм складом на бідний земний ґрунт, — говориться у звіті астробіологів НАСА, опублікованому у Geophysical Research Letters.

 

Місячна асиметрія спричинена зіткненням із другим супутником Землі

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Tuesday, 09 August 2011

дальня сторона МісяцяМісячна дихотомія — сильна відмінність видимої та зворотної сторони нашого природного супутника — є результатом давнього зіткнення із другим земним супутником. До такого виводу прийшла група дослідників зі США та Швейцарії.

 

Терраформування Венери - немає нічого важче... і немає нічого легше!

( 8 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 29 July 2011

тераформінг ВенериВенера — друга за відстанню від Сонця планета, майже такого ж розміру, як Земля. Іноді Венера підходить до Землі на відстань, меншу 40 млн. км, що робить її найближчою до Землі планетою. Більш того сила тяжіння на Венері майже дорівнює земній. Атмосфера Венери за складом схожа на первинну атмосферу Землі мільярди років тому. Більшість автоматичних станцій, які людство відправляє досліджувати зовнішні планети Сонячної системи, використовують гравітацію Венери для збільшення своєї швидкості. 

 

Астрономи знайшли найбільший резервуар води у Всесвіті

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 27 July 2011

квазарДві команди астрономів виявили найбільший резервуар із водою, коли-небудь виявлений у Всесвіті. Вода, еквівалентна 140 трильйонам мас всієї води світового океану, оточує гігантську чорну діру, що знаходиться у квазарі на відстані 12 мільярдів світлових років від нашої планети. "Оточення цього квазара досить унікальне і своєрідне. Тут виробляється величезна кількість води" - говорить Мет Бредфорд.

 

Всесвіт народився обертаючись і обертається дотепер

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 11 July 2011

Великий ВибухВ останньому номері журналу Physics Letters з'явилась стаття, що різко змінює сформовані космологічні погляди на те, що являв собою Всесвіт у момент свого народження.

 
Сторінка 19 з 30