Реклама

Перша космічна заправна станція може бути збудована у 2020 році

( 5 Голосів, Всередньому: 4.80 із 5 )
Tuesday, 22 November 2011

космічна заправна станціяУ космосі немає заправних станцій (поки), і з огляду на те, що паливо складає більше 90 відсотків ваги космічного корабля, це питання має фундаментальне значення для економії витрат і зборів майбутніх космічних досліджень. У цей час Shackleton Energy Company (SEC) розглядає варіанти по створенню першої оперативної бази для видобутку льоду на Місяці, що буде використовуватися для виробництва рідкого кисню та рідкого водню як палива для космічних апаратів за допомогою першої заправної станції у космічному просторі ... і планує її відкриття у 2020 році.

 

Метанол підкаже астрономам де шукати життя у космосі

( 4 Голосів, Всередньому: 4.75 із 5 )
Wednesday, 16 November 2011

метанол у космосіЯк тільки вчені зрозуміли, що першопочатково Земля не містила інгредієнтів для життя, почався пошук необхідних складних органічних молекул у космосі. Особливий інтерес становить метанол, готовий послужити спусковим гачком для більш складної хімії, яка у свою чергу приводить до появи амінокислот - будівельних блоків білків і життя у цілому.

 

У минулому до складу Сонячної системи входив ще один газовий гігант

( 8 Голосів, Всередньому: 4.62 із 5 )
Sunday, 13 November 2011

газовий гігантУ минулому Сонячна система могла мати ще одну гігантську планету. Її зникнення дозволило планетам земної групи вишикуватися у стабільну послідовність, в якій вони перебувають зараз, що, у свою чергу, уможливило зародження життя на Землі. До такого висновку прийшли вчені з Південно-Західного дослідницького інституту, що в американському місті Сан-Антоніо.

 

На Меркурії у минулому можливо існували водневі гейзери

( 6 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Wednesday, 02 November 2011

Меркурій гейзериАстрофізик Марвін Херндон, який працює на корпорацію Transdyne, запропонував наукове пояснення виявленим нещодавно на Меркурії загадковим утворенням. 

 

Американський супутник-сміттяр Phoenix розбиратиме "мертві" супутники прямо на орбіті

( 6 Голосів, Всередньому: 4.83 із 5 )
Tuesday, 25 October 2011

супутник PhoenixЗапуск у космос супутників та інших космічних апаратів є досить дорогим задоволенням. Вивід космічного апарата на геосинхронну орбіту коштує від 10 до 30 тисяч доларів у розрахунку на один кілограм корисного вантажу. Управління перспективних дослідницьких програм Пентагону DARPA збирається значно здешевити цей процес за рахунок використання космічної платформи, що буде розбирати на запчастини мертві супутники і потім використовувати ці частини для збирання нових або ремонту існуючих супутників і космічних апаратів.

 

Космічний апарат LRO виявив на Місяці значні поклади титану

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 19 October 2011

титан на МісяціАналіз нових знімків поверхні Місяця, зроблених місячним орбітальним космічним апаратом Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO), дозволив виявити області, багаті на титан, що може бути колись добутий за допомогою не дуже складного обладнання. У цих областях потоки лави, які перетворилися у камені на поверхні, мають концентрацію титану вище, ніж найбагатші титанові родовища на Землі. Цей метал може бути використаний у майбутньому для будівництва місячних баз і космічних кораблів.

 

Messenger виявив застиглі моря лави на Меркурії

( 2 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Monday, 17 October 2011

лава на МеркуріїОрбітальний апарат НАСА Messenger, що працює впродовж півроку на орбіті навколо Меркурія, передав на Землю дані, згідно з якими ця планета є не тільки гарячою, а ще й вкрита товстим шаром вулканічних виділень. За словами вчених величезна частина планети вкрита висохлою лавою. Сьогодні у космічному агентстві НАСА опублікували сім різних наукових документів, де описані нові відкриття, зроблені за допомогою апарата Messenger.

 
Сторінка 17 з 30