Реклама

NASA створює нову систему для навігації у далекому космічному просторі

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Sunday, 22 April 2012

NASA DSACФахівці NASA збираються відправити у космос новий атомний годинник, який призначений для створення нової системи навігації у далекому космічному просторі. На даний час розробкою і створенням цього годинника займаються дослідники з Лабораторії NASA по вивченню реактивного руху (Jet Propulsion Laboratory) у Пасадені, Каліфорнія.

 

Вчені з'ясували яка молекула є найважливішою у Всесвіті

( 8 Голосів, Всередньому: 4.88 із 5 )
Saturday, 21 April 2012

головна молекула ВсесвітуВчені з Університету Арізони з'ясували, що молекулярний іон водню H3+ є головною молекулою Всесвіту. Саме завдяки H3+ стало можливим формування зірок і розвиток Всесвіту у тому вигляді, яким ми його знаємо.

 

Міражі квазарів підтвердили прискорене розширення Всесвіту

( 8 Голосів, Всередньому: 4.62 із 5 )
Saturday, 14 April 2012

розширення Всесвіту, міражі квазарівМіжнародна група дослідників зі США і Японії одержала чергове підтвердження прискореного розширення Всесвіту та існування темної енергії.

 

NASA профінансує розробку SPS-ALPHA - орбітальної супутникової сонячної електростанції

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Friday, 13 April 2012

sps alphaАгентство NASA нещодавно схвалило фінансування чергової порції інноваційних проектів. Сьогодні мова піде про доставку сонячної енергії з орбіти за допомогою мікрохвиль.

 

Приватний місяцехід Polaris висадиться на Місяць вже у 2015 році

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 07 April 2012

місяцехід PolarisКомпанія Astrobotic Technology заявляє про плани дослідити північний полюс Місяця за допомогою власного місяцехода Polaris, який буде шукати на земному супутнику водяний і метановий лід. Що це - тріумф приватної космонавтики чи чергова занадто завчасна декларація про наміри?

 

На пекельно розпеченій поверхні Меркурія виявлено водяний лід

( 7 Голосів, Всередньому: 4.57 із 5 )
Wednesday, 04 April 2012

"холодні пастки" на поверхні МеркуріяДослідницький зонд Messenger, що навесні минулого року вийшов на постійну орбіту навколо Меркурія, виявив чіткі ознаки наявності замороженої води у деяких областях поверхні цієї планети. Але як може існувати водяний лід на поверхні Меркурія, найближчої до Сонця планети Сонячної системи? Адже температура на поверхні планети становить цілих чотириста градусів Цельсія.

 

Виявлено дві древні екзопланети старіші за сам Чумацький Шлях

( 12 Голосів, Всередньому: 4.25 із 5 )
Friday, 30 March 2012

древні екзопланетиАстрономи стверджують, що дві виявлених нещодавно гігантських планети, що обертаються навколо дуже великої зірки на відстані 375 світлових років від Землі, є найстарішими планетами зі всіх відомих на сьогодні. За розрахунками експертів, вік зірки складає близько 12,8 млрд років, що робить її старішою від самого Чумацького шляху, в якому зірка розташовується. Вчені говорять, що зірка сформувалася на початку розвитку Всесвіту і планети навколо цієї зірки повинні були сформуватися невдовзі після неї самої.

 
Сторінка 13 з 30