Реклама

Аналіз ізотопів не підтвердив основну гіпотезу походження Місяця

( 9 Голосів, Всередньому: 4.44 із 5 )
Monday, 26 March 2012

теорія походження МісяцяНовий аналіз ізотопів у місячних мінералах поставив під сумнів розповсюджену гіпотезу про формування найближчого сусіда Землі. Більшість вчених вважають, що на початку свого існування Земля зіткнулась із гіпотетичним тілом розміром із Марс під назвою Тейя, у результаті чого на орбіті нашої планети утворився диск магми, що згодом перетворився у Місяць. Комп'ютерні моделі показують, що принаймні 40% матеріалу повинна була дати Тейя.

 

NASA змоделювало еволюцію Місяця протягом 4,5 мільярдів років

( 12 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Sunday, 18 March 2012

еволюція Місяця за 4,5 мільярда роківТе, що Ви можете побачити на наведеному нижче захоплюючому відеоролику, є результатом моделювання процесу еволюції Місяця, починаючи з моменту його формування 4,5 мільярда років тому до того стану, в якому ми можемо бачити Місяць сьогодні.

 

Океан Європи може виявитись занадто кислотним для існування життя

( 8 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 03 March 2012

океан ЄвропиПерекис водню, що нагромадився за мільярди років еволюції Європи, міг поставити хрест на еволюції життя всередині цього супутника Юпітера, побоюються американські астробіологи.

 

Космічний телескоп "Планк" виявив дивний туман навколо ядра нашої галактики

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 26 February 2012

plank_tumanЄвропейський космічний телескоп «Планк» одержав нові зображення нашої галактики Чумацький Шлях, які підтверджують присутність дивної завіси з надвисокочастотного туману навколо галактичного ядра.

 

Японські вчені пропонують відмінити поняття межі галактики

( 7 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 16 February 2012

межа галактикиДослідники з інституту фізики і математики Токійського університету та університету Наґої заявили, що говорити про поняття межі галактики немає змісту. До такого висновку вони прийшли за результатами комп'ютерного моделювання та співставлення даних моделювання з даними астрономічних спостережень.

 

Протиастероїдний щит захистить Землю від загроз із космосу

( 8 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 09 February 2012

NEOShieldСтворена у січні 2012 року міжнародна група вчених та інженерів приступила до реалізації проекту NEOShield. Протягом наступних трьох з половиною років вона буде працювати над розробкою засобів захисту Землі від зіткнення з астероїдами.

 

Європейська ракета-носій "Вега" готова до першого запуску з космодрому Куру

( 8 Голосів, Всередньому: 3.88 із 5 )
Wednesday, 01 February 2012

ракета-носій ВегаПісля 25 років розробки, кількох відстрочок і більш ніж €700 млн, які коштував проект, європейська бюджетна ракета-носій «Вега» готова до першого запуску.

 
Сторінка 14 з 30