Реклама

Води на Місяці виявилось у 100 разів більше

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 28 May 2011

МісяцьКоманда вчених, фінансована НАСА, вперше виміряла кількість місячної води, що знаходиться в місячній магмі у вигляді крихітних краплинок. Нові дані свідчать, що вміст води в місячній магмі у 100 разів вищий, ніж вважалось раніше.

 

Темна енергія дійсно існує - підтверджено спостереженнями

( 6 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 21 May 2011

темна енергіяЗагадкова темна енергія, своєрідна противага гравітації, дійсно існує. Зараз це підтверджено спостереженнями космічної обсерваторії НАСА Galaxy Evolution Explorer (GALEX) і Англо-Австралійським телескопом у Сайдінг Спрінг Маунтін (Австралія).

 

Астрономи виявили у Чумацького Шляху новий рукав

( 4 Голосів, Всередньому: 4.25 із 5 )
Tuesday, 17 May 2011

Чумацький ШляхНа даний час серед астрономів немає єдиного переконання про те, яка структура Чумацького Шляху. Частково це пояснюється тим, що всередині Чумацького шляху різні структури - рукави, галактичний центр і інші - закривають один одного. Зараз вважається, що у нашої галактики два основних рукави, називаних рукавами Щита-Центавра та Персея та декілька менших.

 

Видобуток гелію-3 на Місяці відстрочить енергетичну кризу людства

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 08 May 2011

гелій-3 МісяцьСША можуть якщо не вирішити, то, принаймні, значно відстрочити енергетичну кризу. Так вважає вчений-геолог, бувший астронавт і сенатор Гарісон Шміт, учасник місячної експедиції «Аполлон-17». Для цього американцям необхідно повернутися на Місяць і побудувати там станцію для видобутку гелію-3.

 

Китай планує побудувати орбітальну космічну станцію до 2020 року

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Wednesday, 04 May 2011

китайська космічна станціяКитайське відомство CMSEO, відповідальне за пілотовану космічну програму, оприлюднило плани будівництва 60-тонної космічної станції. Перша китайська орбітальна станція буде складатися із трьох модулів і забезпечуватися транспортним кораблем, який ще потрібно буде розробити. Вже оголошений конкурс на кращу назву для нового космічного проекту, що повинен бути реалізований в 2020 році.

 

Американці все таки висадяться на Місяць в 2016 році

( 6 Голосів, Всередньому: 4.17 із 5 )
Sunday, 01 May 2011

orion_2016Компанія Lockheed Martin представила громадськості амбіційний план по висадці астронавтів на Місяць вже в 2016 році.

 

Нова теорія розширення Всесвіту - у всьому винна антиматерія?

( 6 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Saturday, 23 April 2011

Всесвіт антиматеріяЩе з кінця минулого століття астрономи знають про те, що Всесвіт не просто розширюється, а розширюється із усе зростаючою швидкістю. Відповідно до прийнятої зараз моделі Всесвіту, відповідальність за це розширення лежить на так званій темній енергії, сутність якої невідома. Нове дослідження пропонує альтернативне трактування: розширення відбувається в результаті взаємного впливу матерії та антиматерії.

 
Сторінка 21 з 30