Реклама

Вчені перемістили межу між планетами та коричневими карликами

( 6 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Friday, 07 January 2011

коричневий карликУ чому різниця між планетою та коричневим карликом? Це може бути складним питанням, оскільки точної межі між цими двома типами небесних тіл досі прокладено не було. Тепер же, нове відкриття може забезпечити чисту розділювальну лінію між планетами та коричневими карликами, які важчі від планет, але легші від зірок.

 

Марсохід Opportunity зняв захід Сонця на Марсі

( 2 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Friday, 24 December 2010

Марс захід СонцяНа основі знімків, переданих марсоходом Opportunity, вчені з NASA змонтували невеличкі відео, що демонструють захід Сонця на Марсі та проходження Фобосу по диску Сонця.

 

Складено детальну топографічну карту Місяця

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 20 December 2010

Карта МісяцяНа зборах Американського геофізичного союзу була представлена нова, максимально докладна топографічна карта Місяця. При її складанні вчені використовували дані лазерного висотоміра LOLA, встановленого на зонді НАСА Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO).

 

Зонд Касіні виявив на Титані перший відомий науці кріовулкан

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 17 December 2010

titanНа Титані, найбільшому з супутників Сатурну, знайдений крижаний вулкан. Виявлений він радаром і іншими інфрачервоними інструментами зонду "Касіні", що зараз ретельним чином досліджує Титан – тільки так можна хоч щось розглянути крізь метанову імлу, що оточує це небесне тіло.

 

Зонд "Акацукі" все-таки промахнувся повз Венеру

( 1 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Thursday, 09 December 2010

akatsuki_failКосмічний апарат "Акацукі" ("Світанок" японською) не зміг вийти на орбіту Венери, повідомляється на офіційному сайті японського космічного агентства (JAXA).

 

Японський зонд "Акацукі" вийшов на орбіту навколо Венери

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Tuesday, 07 December 2010

akatsukiЯпонське космічне агентство JAXA поширило повідомлення, у якому говориться, що інженери практично точно впевнені, що японський апарат "Акацукі" (япон. - Світанок), який перебуває зараз поблизу Венери, вийшов на задану орбіту навколо планети й найближчим часом почне постійно обертатися навколо Венери, вивчаючи її структуру й хімічні особливості.

 

Зірок у Всесвіті виявилось у 3 рази більше ніж вважалось раніше

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 04 December 2010

chervonyj_karlykУ Всесвіті існує в три рази більше зірок, ніж вважалося раніше. Астрономи вперше змогли побачити такий тип зірок, як червоні карлики, в інших галактиках. Це відкриття може внести ясність у ряд важливих проблем сучасної науки, від темної матерії до життя у Всесвіті поза Землею.

 
Сторінка 24 з 30