Реклама

Космічне сміття обстрілюватимуть ракетами та збиватимуть лазерами

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 15 March 2009

spacecrapКількість космічних уламків на навколоземній орбіті зростає з року в рік, а ніяких конструктивних рішень цієї проблеми не пропонується. Виправити подібне становище прагне конструктор Джим Холопітер, що багато років виводив у космос космічні апарати, а тепер придумує способи їхнього повернення на Землю.

 

Життя на Землі залежить від руху Сонця по Чумацькому Шляху

( 10 Голосів, Всередньому: 4.70 із 5 )
Saturday, 14 March 2009

galactycaНе тільки астрологи вважають, що зірки впливають на наше життя. Наукова група університету Берклі опублікувала результати тривалих досліджень, які показали стійкий зв'язок між положенням Землі в Чумацькому Шляху та еволюційному процесі на нашій планеті. Вченим вдалося з'ясувати, що тотальне оновлення біологічних видів на Землі відбувалося раз на 62 мільйони років, що відповідає періоду обертання планети навколо центру Галактики.

 

Телескоп Kepler вирушив на пошуки позаземного життя

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Sunday, 08 March 2009

kepler_startЗі стартового майданчику бази ВПС США на мисі Канаверал у Флориді стартувала ракета Delta II з новітнім дослідницьким супутником Kepler на борту. Старт відбувся в суботу 7 березня о 5:50 за київським часом.

 

Атмосфера Плутону значно тепліша за його поверхню

( 6 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Monday, 02 March 2009

plutonПлутон є не тільки однією із найменших планет Сонячної Системи, він також є найдальшим і найгірше вивченим серед усіх інших великих мешканців Сонячної системи, тому відкриття, пов'язані із Плутоном, відбуваються не так вже й часто.

 

У майбутньому темна енергія спустошить космос

( 4 Голосів, Всередньому: 3.00 із 5 )
Saturday, 28 February 2009

vsesvit_darkЯкби астрономи у далекому майбутньому поглянули на оточуюючий космос, вони, можливо, зробили б висновок, що наша галактика у всесвіті єдина, стверджує один із провідних американських космологів.

 

Місія LCROSS - NASA шукатиме воду на Місяці

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 23 February 2009

lcrossТочно так, як і на Землі, вода буде стратегічним природним ресурсом і на Місяці. Було б дуже непрактично займатися транспортуванням у космічний простір великої кількості води, необхідної для потреб людей, досліджень і будівництва. У зв'язку із цим, пошук води на Місяці стає одним із найважливіших завдань у програмі дослідження й колонізації Місяця.

 

Астрофізики змоделювали галактику у пробірці

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Monday, 16 February 2009
heliumНовий метод дослідження процесів створення космосу розробили вчені з університету Ланкастера. Використовуючи рідкий гелій та магнітні поля, вони змогли змоделювати розвиток галактики в перші періоди її існування. Розробка англійських астрофізиків може знадобитися іншим дослідникам і стати стандартним інструментом для наукових лабораторій.
 
Сторінка 28 з 30