Реклама

Американський та російський супутники зіткнулись на орбіті

( 2 Голосів, Всередньому: 4.50 із 5 )
Thursday, 12 February 2009

iridiumАмериканський комерційний супутник зв'язку Ірідіум зіткнувся з російським супутником серії Космос на навколоземній орбіті.

 

NASA запустить телескоп для пошуку планет, схожих на Землю

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Sunday, 01 February 2009

kepler_telescopeАмериканське космічне агентство NASA в п'ятницю представило подробиці нової орбітальної місії, завдання якої буде полягати в пошуку екзопланет, а також розповіло про новий космічний телескоп Kepler, що і займеться цією роботою.

 

Штучне магнітне поле захистить космічні кораблі

( 6 Голосів, Всередньому: 4.33 із 5 )
Thursday, 29 January 2009

space_shield_thumbДослідження, проведене NASA, показало, що, принаймні, 39 колишніх астронавтів, 36 з яких побували за земною орбітою, страждали від катаракт після польотів у космос. Більш того, в агентстві порахували, що політ на Марс і назад дасть 40-річній некурящій людині 40-відсотковий ризик розвитку смертельного раку після поверненню на Землю, що в 2 рази більше ніж при перебуванні на орбіті. Зараз вчені вважають, що знайшли спосіб захистити астронавтів від небезпечного джерела космічної радіації.

 

Створено азіатсько-тихоокеанське космічне агентство

( 0 Голосів, Всередньому: 0 із 5 )
Tuesday, 27 January 2009

apscoКраїни Азії й Океанії оголосили про створення свого космічного агентства, повідомляє китайське агентство Сіньхуа. Азіатсько-Тихоокеанська організація по космічному співробітництву (The Asia-Pacific Space Cooperation Organization - APSCO) офіційно почала свою роботу у вівторок, 16 грудня 2008 року. Штаб-квартира нового агентства буде розташовуватися в Пекіні.

 

Марс і Меркурій - залишки Землі та Венери

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 23 January 2009

terra_planetsНа думку фахівців із Університету штату Каліфорнія, такі планети, як Марс та Меркурій були сформовані винятково із протопланетарного матеріалу, що залишився від формування Землі й Венери. "Ця модель пояснює багато характеристик Маркса й Меркурія", - говорить Бред Хансен з Університету Каліфорнії.

 

У минулому величезний астероїд розвернув Місяць

( 3 Голосів, Всередньому: 3.67 із 5 )
Thursday, 22 January 2009

moon_westernУ далекому минулому Місяць був обернений до Землі зворотною стороною, повідомляє New Scientist. Дані результати, опубліковані в журналі Icarus, були отримані вченими з Паризького інституту фізики Землі.

 

Вода на Марсі виявилась чистою

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 21 January 2009

mars_polarМарсіанська вода, що зберігається у вигляді льодовиків в полярних регіонах планети, виявилась дуже чистою. Про це повідомляє AFP з посиланням на прес-реліз Національного інституту наук про Всесвіт. Робота дослідників з'явиться в журналі Geophysical Research Letters.

 
Сторінка 29 з 30