Реклама

Виявлено планету земного типу

( 5 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 23 April 2009

planeta_zemnoho_typuКілька гігантських газових планет було виявлено поблизу віддалених зірок, але планета Gliese 581 e, можливо є найлегшою планетою, виявлена за межами нашої Сонячної Системи.

 

Людство може врятувати лише втеча у космос

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Sunday, 19 April 2009

ludstvo_kosmosВідколи людству відомий космос, воно марить польотами до інший світів. На цьому благодатному ґрунті зійшов величезний шар світової літератури - наукова фантастика. І з кожний роком перспектива відправитися до зірок, а точніше, до інших планет стає все ближче та ближче. Інакше просто бути не може: якнайшвидше розселення землян здається єдиним способом врятувати їх від глобального потепління та інших глобальних проблем.

 

Кора нейтронної зірки у 10 мільярдів разів міцніша за сталь

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Wednesday, 15 April 2009

nejtronna_zirkaАмериканські астрофізики визначили міцність кори нейтронної зірки. Стаття вчених з'явиться в журналі Physical Review Letters, а її препринт доступний на сайті arXiv.org. Нові результати можуть допомогти дослідникам у пошуку гравітаційних хвиль.

 

У Всесвіті виявлено величезні суперкластери та гігантські порожнечі

( 4 Голосів, Всередньому: 4.00 із 5 )
Sunday, 05 April 2009

superclusterВчені виявили відразу два в буквальному значенні гігантські космічні феномени - величезні космічні порожнечі та не менш величезні концентрації галактик, що являють собою надзвичайно великі галактичні кластери. Одна з виявлених порожнеч настільки велика, що вчені губляться в здогадах у відношенні того, як вона могла сформуватися.

 

Що можна побачити впавши у чорну діру?

( 8 Голосів, Всередньому: 4.88 із 5 )
Tuesday, 31 March 2009

chornadiraВчені з Об'єднаного інституту лабораторної астрофізики (Joint Institute for Laboratory Astrophysics) Ендрю Гамільтон (Andrew Hamilton) та Гевін Полхемус (Gavin Polhemus) побудували модель, що показує, як виглядає простір для спостерігача, що впав у сферично симетричну чорну діру.

 

Вибух наднової спростував теорію еволюції зірок

( 5 Голосів, Всередньому: 4.20 із 5 )
Monday, 23 March 2009

nadnovaАстрономам вдалося виявити наднову зірку, виникнення якої не вписується в існуючі теорії еволюції зірок. Стаття дослідників опублікована в журналі Nature, а її короткий виклад доступний на сайті Space.com.

 

NASA планує нову місію на Венеру

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 19 March 2009

veneraКосмічне агентство НАСА говорить про плани по відправленню нової місії на Венеру, однак цього разу планується до планети відправити не черговий орбітальний апарат, а дві повітряних кулі з науковим обладнанням, які спустяться з космосу в атмосферу планети, щоб краще вивчити особливості її сірчаних хмар і кислотних парів. Окрім цього, дана місія дозволить побачити поверхню Венери, так сказати, на власні очі. З космосу поверхню планети не видно, тому що вона прихована щільним шаром атмосферних хмар.

 
Сторінка 27 з 30