Реклама

Знайдена найвища точка на поверхні Місяця

( 1 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Wednesday, 24 November 2010

misyac_goraЗонд НАСА Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO) визначив найвищу точку Місяця. Це плато, розташоване неподалік від кромки кратера Енгельгардт, який знаходиться на зворотньому боці Місяця. Місячна орбітальна станція обладнана лазерним інструментом, здатним виміряти відстань до поверхні земного супутника. Альтиметричні дані були накладені на стереозображення, отримане 12 серпня.

 

Плутон усе таки виявився більшим за Ериду

( 2 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Thursday, 11 November 2010

eryda_planetaУ 2006 році Плутон був позбавлений статусу планети в наслідок виявлення небесних тіл, схожих з ним по розмірах. Поруч із Макемаке, Хаумеа та Еридою колишня дев'ята планета Сонячної системи виглядала досить буденно, піднімаючи питання про те, де перебуває межа між планетами та численними дрібними небесними тілами.

 

Планети земного типу виявились значно більш поширеними у космосі

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 30 October 2010

ekzoplanety     Астрономи зі США та Японії представили оцінку кількості екзопланет земної маси, що обертаються навколо зірок сонячного типу. У списку відомих екзопланет, кількість яких наближається до 500, переважають масивні об'єкти, оскільки відшукати їх легше. Менші планети, що нагадують Землю, стали виявлятися зовсім нещодавно.

 

Колонізація Марсу - подорож в один кінець

( 15 Голосів, Всередньому: 4.47 із 5 )
Tuesday, 26 October 2010

mars_ludyПроблема успішного польоту на Марс полягає не в тому, як долетіти туди, а в тому, як повернутися назад. Доставка палива для старту з Марса буде коштувати дуже дорого та, з будь-якого погляду, недоцільна. Зовсім інша справа, якщо це буде експедиція в один кінець. НАСА серйозно обмірковує цю пропозицію та завалена заявками добровольців.

 

На Місяці виявлено ще більше води, а також срібло та ртуть

( 3 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Friday, 22 October 2010

cabeus_vodaВчені NASA розкрили деталі дослідження одного із кратерів у районі Південного полюса Місяця. Згідно з доповіддю вчених, у хмарі місячного ґрунту, піднятої зондом місії LCROSS, вони виявили близько 155-ти кілограмів води у вигляді пари та льоду, а також чадний газ, кальцій, ртуть, магній і срібло.

 

У ранньому Всесвіті знайдено надгігантський галактичний кластер

( 4 Голосів, Всередньому: 5.00 із 5 )
Saturday, 16 October 2010

vsesvit_klasterНаймасивніше скупчення галактик з усіх, що коли-небудь були виявлені в ранньому всесвіті, було знайдено групою астрономів із Кембриджу в США. Гігантський галактичний кластер важить приблизно як 800 000 000 000 000 сонць, складається він з декількох сотень індивідуальних галактик. Більше того, вчені говорять, що даний кластер ще не завершив свій ріст.

 

Найімовірніше, життя на Марсі існує глибоко під поверхнею

( 7 Голосів, Всередньому: 4.71 із 5 )
Wednesday, 13 October 2010

mars_hydroЖиття на Марсі може існувати на глибині декількох кілометрів. Таке припущення зробили вчені, ознайомившись із новими даними, отриманими станцією Mars Reconnaissance Orbiter (MRO).

 
Сторінка 25 з 30